Kompleksowa realizacja inwestycji

Pośrednictwo obrotu nieruchomości

Jeśli nie masz jeszcze działki pod swoją inwestycję, przyjdź najpierw do nas. Poszukamy odpowiedniego gruntu, sprawdzimy go i ocenimy jego potencjał. Pragniemy, by Twoja inwestycja lub miejsce do zamieszkania przynosiły Ci tylko zyski. Jeśli posiadasz nieruchomość (działkę, dom lub mieszkanie) i chcesz je sprzedać lub zainwestować w nie – czekamy na Ciebie – pomożemy sprzedać je z zyskiem lub zamienimy na dobrą inwestycję.

Projekty

Projektowanie przestrzeni architektonicznej jest procesem złożonym.
Pierwszym etapem jest przygotowanie koncepcji, którą tworzymy wspólnie z Tobą. Koncepcja jest najważniejszą częścią projektu, ponieważ wynika z wzajemnego dialogu inwestora i wykonawcy.
Dokładnie słuchamy Twoich potrzeb i projektujemy obiekty w pełni zgodne z ich przyszłym wykorzystaniem. Co więcej, mamy doświadczenie w inwestycjach, które dzięki dobremu projektowi zarabiają więcej. W zakresie naszych usług projektowych możecie również liczyć na uzyskanie wszelkich decyzji do projektu, złożenie wniosku o pozwolenie na budowę/zgłoszenie oraz czuwanie nad postępem czynności urzędowo-prawnych.

Budowa

Realizacja inwestycji w naszej ofercie, przebiega według zasady „zaprojektuj i wybuduj”.
Dzięki temu, budowa Twojego obiektu odbywa się bezkonfliktowo.
Przy takim systemie obsługi, nie jesteś narażony na niezgodności między projektem a stroną wykonawczą.
Posiadamy własną ekipę budowlaną i niezbędny park maszynowy.

Wykończenie pod klucz

W zależności od twoich potrzeb, posiadamy różne oferty standardu wykończenia Twojego mieszkania lub domu.
W ramach uslugi zawsze wykonujemy projekt wnętrz i ustalamy zakres naszych działań. Kosztorys prac, materiałów i wyposażenia jest dla nas bardzo ważny, ponieważ dbamyo to, by kontrolować Twój budżet.